Ślubowanie klas pierwszych - w reżimie sanitarnym i z podziałem na klasy - odbyło się dzisiaj w Szkole Podstawowowej nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Płońsku.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!