Ślubowanie w Szkole Podstawowej nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Płońsku
Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Płońsku zostali oficjalnie i uroczyście włączeni do społeczności szkolnej. Pasowania, zgodnie z tradycją, dokonał Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik oraz dyrektor SP 4 Marzanna Szacherska.







- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!