Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Sobotnie ognisko 

Ocena 0/5

W sobotę, 26 lipca koloniści spotkali się przy ognisku pożegnalnym, by wspólnie podsumować ten wspólny tydzień.

W spotkaniu uczestniczyli również Elwira Konopka - Kierownik Punktu Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie oraz Waldemar Kunicki - Dyrektor Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji. 

Dzieci przygotowały krótkie, ale pełne serca występy artystyczne – nie zabrakło śmiechu, emocji i gromkich braw.. A na zakończenie – tradycyjne pieczenie kiełbasek przy ogniu. To był piękny finał pięknego tygodnia

Galeria zdjęć

Sobotnie ognisko  35 Sobotnie ognisko  34 Sobotnie ognisko  33 Sobotnie ognisko  32 Sobotnie ognisko  31 Sobotnie ognisko  30 Sobotnie ognisko  29 Sobotnie ognisko  28 Sobotnie ognisko  27 Sobotnie ognisko  26 Sobotnie ognisko  25 Sobotnie ognisko  24 Sobotnie ognisko  23 Sobotnie ognisko  22 Sobotnie ognisko  21 Sobotnie ognisko  20 Sobotnie ognisko  19 Sobotnie ognisko  18 Sobotnie ognisko  17 Sobotnie ognisko  16 Sobotnie ognisko  15 Sobotnie ognisko  14 Sobotnie ognisko  13 Sobotnie ognisko  12 Sobotnie ognisko  11 Sobotnie ognisko  10 Sobotnie ognisko  9 Sobotnie ognisko  8 Sobotnie ognisko  7 Sobotnie ognisko  6 Sobotnie ognisko  5 Sobotnie ognisko  4 Sobotnie ognisko  3 Sobotnie ognisko  2 Sobotnie ognisko  1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności