Sobotnie ognisko
W sobotę, 26 lipca koloniści spotkali się przy ognisku pożegnalnym, by wspólnie podsumować ten wspólny tydzień.
W spotkaniu uczestniczyli również Elwira Konopka - Kierownik Punktu Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie oraz Waldemar Kunicki - Dyrektor Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji.
Dzieci przygotowały krótkie, ale pełne serca występy artystyczne – nie zabrakło śmiechu, emocji i gromkich braw.. A na zakończenie – tradycyjne pieczenie kiełbasek przy ogniu. To był piękny finał pięknego tygodnia

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!