Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Spotkanie dotyczące gospodarki wodno-ściekowej w świetle nowych wymagań

Ocena 0/5

23 stycznia 2023r., z inicjatywy burmistrza Andrzeja Pietrasika w siedzibie Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Płońsku odbyło się spotkanie dotyczące gospodarki wodno-ściekowej w świetle nowych wymagań ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. W spotkaniu wzięli udział burmistrzowie, wójtowie, przedstawiciele gmin z terenu powiatu płońskiego, prezes PGK oraz pracownicy Urzędu Miejskiego w Płońsku. Spotkanie zakończyło się wizytą w obiektach PGK.

Galeria zdjęć

Spotkanie dotyczące gospodarki wodno-ściekowej w świetle nowych wymagań Spotkanie dotyczące gospodarki wodno-ściekowej w świetle nowych wymagań Spotkanie dotyczące gospodarki wodno-ściekowej w świetle nowych wymagań Spotkanie dotyczące gospodarki wodno-ściekowej w świetle nowych wymagań Spotkanie dotyczące gospodarki wodno-ściekowej w świetle nowych wymagań
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności