Spotkanie dotyczące gospodarki wodno-ściekowej w świetle nowych wymagań
23 stycznia 2023r., z inicjatywy burmistrza Andrzeja Pietrasika w siedzibie Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Płońsku odbyło się spotkanie dotyczące gospodarki wodno-ściekowej w świetle nowych wymagań ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. W spotkaniu wzięli udział burmistrzowie, wójtowie, przedstawiciele gmin z terenu powiatu płońskiego, prezes PGK oraz pracownicy Urzędu Miejskiego w Płońsku. Spotkanie zakończyło się wizytą w obiektach PGK.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!