Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Spotkanie dyrektorów płońskich szkół i przedszkoli z przedstawicielami Sanepidu w sprawie programów profilaktycznych na nowy rok szkolny

Ocena 0/5

W piątek, 29 sierpnia w Urzędzie Miejskim w Płońsku odbyło się spotkanie dyrektorów płońskich szkół podstawowych i przedszkoli prowadzonych przez Gminę Miasto Płońsk z p. Marzanną Kapuścińską - Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym w Płońsku oraz p. Anną Ozimkiewicz – Starszym asystentem ds. oświaty zdrowotnej i komunikacji społecznej.
Podczas spotkania omówiono programy profilaktyczno-edukacyjne i działania zaproponowane przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Płońsku do realizacji w miejskich placówkach oświatowych w nowym roku szkolnym.
Zaprezentowano również inicjatywy oświatowo-zdrowotne przeprowadzone w ramach przedsięwzięcia „Lekcja zdrowia-warsztaty edukacyjne”.

Galeria zdjęć

Galeria aktualności Spotkanie dyrektorów płońskich szkół i przedszkoli z przedstawicielami Sanepidu w sprawie programów profilaktycznych na nowy rok szkolny 3 Galeria aktualności Spotkanie dyrektorów płońskich szkół i przedszkoli z przedstawicielami Sanepidu w sprawie programów profilaktycznych na nowy rok szkolny 2 Galeria aktualności Spotkanie dyrektorów płońskich szkół i przedszkoli z przedstawicielami Sanepidu w sprawie programów profilaktycznych na nowy rok szkolny 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności