Spotkanie szkoleniowo-integracyjne zorganizowane przez Klub Fundacja "Miód i Malina"
Burmistrz Miasta Płońsk Andrzej Pietrasik wziął udział w spotkaniu szkoleniowo-integracyjnym zorganizowanym przez Klub Fundacja "Miód i Malina". Uczestnicy zdobywali cenne informacje dotyczące życia obywatelskiego! Burmistrz, a także KlubSenior+ w Płońsku będący w strukturach Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Płońsku otrzymali podziękowanie za wsparcie oraz aktywne działanie na rzecz edukacji przyrodniczej i pszczelarskiej. Spotkanie zostało sfinansowane przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.




- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!