Spotkanie Wielkanocne z wolontariuszami, członkami i zarządem Stowarzyszenia
Wolontariusze, członkowie, sympatycy i zarząd Stowarzyszenia Idziemy Na Spacer oraz Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik spotkali się na symbolicznym "jajeczku".
Stowarzyszenie od początku wojny w Ukrainie aktywnie pomaga i wspiera uchodźców - tak w Płońsku, jak na obszarach objętych wojną.
Dzięki ofiarności mieszkańców Płońska, naszych miast partnerskich i prywatnych przedsiębiorców oraz Stowarzyszenia ze Sławkiem Jarosławskim na czele, do Ukrainy wyjechało kilkanaście busów i tirów z pomocą humanitarną.
Stowarzyszenie Idziemy na spacer prowadzi zbiórkę w salce przy Rzymskokatolickiej Parafii pw. św. Michała Archanioła w Płońsku . Przyjmuje artykuły spożywcze, chemiczne, środki higieny osobistej, kosmetyki i odzież.
Uchodźcy z Ukrainy mogą udać się do tego punktu, by otrzymać, to czego potrzebują.
Punkt działa od godziny 13.00 do 18.30.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!