Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Spotkanie Wielkanocne z wolontariuszami, członkami i zarządem Stowarzyszenia

Ocena 0/5

Wolontariusze, członkowie, sympatycy i zarząd Stowarzyszenia Idziemy Na Spacer oraz Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik spotkali się na symbolicznym "jajeczku".

Stowarzyszenie od początku wojny w Ukrainie aktywnie pomaga i wspiera uchodźców - tak w Płońsku, jak na obszarach objętych wojną.

Dzięki ofiarności mieszkańców Płońska, naszych miast partnerskich i prywatnych przedsiębiorców oraz Stowarzyszenia ze Sławkiem Jarosławskim na czele, do Ukrainy wyjechało kilkanaście busów i tirów z pomocą humanitarną.

Stowarzyszenie Idziemy na spacer prowadzi zbiórkę w salce przy Rzymskokatolickiej Parafii pw. św. Michała Archanioła w Płońsku . Przyjmuje artykuły spożywcze, chemiczne, środki higieny osobistej, kosmetyki i odzież.

Uchodźcy z Ukrainy mogą udać się do tego punktu, by otrzymać, to czego potrzebują.

Punkt działa od godziny 13.00 do 18.30.

Galeria zdjęć

Spotkanie Wielkanocne z wolontariuszami, członkami i zarządem stowarzyszenia Spotkanie Wielkanocne z wolontariuszami, członkami i zarządem stowarzyszenia Spotkanie Wielkanocne z wolontariuszami, członkami i zarządem stowarzyszenia Spotkanie Wielkanocne z wolontariuszami, członkami i zarządem stowarzyszenia Spotkanie Wielkanocne z wolontariuszami, członkami i zarządem stowarzyszenia Spotkanie Wielkanocne z wolontariuszami, członkami i zarządem stowarzyszenia Spotkanie Wielkanocne z wolontariuszami, członkami i zarządem stowarzyszenia Spotkanie Wielkanocne z wolontariuszami, członkami i zarządem stowarzyszenia Spotkanie Wielkanocne z wolontariuszami, członkami i zarządem stowarzyszenia Spotkanie Wielkanocne z wolontariuszami, członkami i zarządem stowarzyszenia
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności