Spotkanie wigilijne sportowców
We wtorek, 17 grudnia w Urzędzie Miejskim w Płońsku odbyło się spotkanie wigilijne środowiska sportowego Miasto Płońsk.
Wzięli w nim udział burmistrz Andrzej Pietrasik, dyrektor Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku Waldemar Kunicki, ks. Zbigniew Sajewski - proboszcz Parafia św. Maksymiliana Kolbego w Płońsku, przedstawiciele MKS BANK BS Płońsk, PTS Płońsk, Płońska Akademia Futbolu, Akademia Sportowa Progres Płońsk, Football School Płońsk, Szkoła Pływania i Płetwonurkowania Roberta Goszczyńskiego, Legia Soccer Schools Płońsk, Uczniowskiego Klubu Sportowego Korsarz Płońsk, Uczniowskiego Klubu Sportowego Ronin Team, Miejskiego Klubu Sportowego Pantera, OLD-BOY Płońsk, Uczniowskiego Klubu Sportowego Gimnazjon Płońsk, Klubu Sportów Siłowych Sparta Płońsk.
Wszystkim sportowcom, ich opiekunom i trenerom życzymy spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wielu sukcesów w Nowym 2025 Roku!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!