Szampańska zabawa sylwestrowa na płońskim rynku
Szampańska zabawa i bajkowa sceneria otulonego białym puchem rynku - tak witaliśmy Nowy Rok w Płońsku.
Impreza w sercu naszego miasta zaczęła się o godzinie 22.00. Jako pierwszy na scenie wystąpił młody, a już mający swych oddanych fanów zespół Kapela. Energetyczne, gitarowe brzmienia od „Kryzysowej narzeczonej” Lady Punk po „Gossip” Maneskin przeplatane nutą ballad rozgrzały publiczność w tę mroźną noc. Potem DJ Kruchy zaserwował mix przebojów, porywając zgromadzonych do tańca.
Tuż przed północą noworoczne życzenia złożył mieszkańcom i gościom Burmistrz Andrzej Pietrasik wraz z dyrektor Miejskiego Centrum Kultury Jolantą Marzęcką. Ksiądz Edmund Makowski pobłogosławił wszystkim na 2026 rok. Niebo rozbłysło serią barw, a i symbolicznej lampki szampana nie mogło zabraknąć.
Powodzeniem cieszyła się nowa iluminacja - fotoramka i nasza piękna płońska choinka, które z pewnością trafią do wielu rodzinnych albumów ze zdjęciami i mediów społecznościowych.
Dziękujemy wszystkim, którzy ten wyjątkowy moment postanowili spędzić w rynku. Na przełomie 2025 i 2026 roku w sercu naszego miasta było tłoczno, a co najważniejsze radośnie i bezpiecznie.
Wszystkim Państwu życzymy szczęśliwego Nowego Roku, a z naszej strony dołożymy wszelkich starań, abyście mogli na naszym profilu przeczytać wiele dobrych wiadomości na temat naszego kochanego Płońska. Do siego roku!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!