Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku gra w zielone   

Ocena 0/5

11 stycznia 2023r., w Szkole Podstawowej nr 3 w Płońsku nagrodzone zostały uczennice, które wzięły udział w konkursie poświęconym parkom i rezerwatom przyrody w powiecie płońskim. Działania te są elementem konkursu przyrodniczego „Zielone Mazowsze” zorganizowanego przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty i Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Zawodowego "Zielone Mazowsze". Konkurs objął patronatem Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik. 16 grudnia minionego roku wyemitowano filmy edukacyjne przygotowane przez grupę projektową na szkolnym Facebooku, 27 XII 2022 w godzinach od 15.00 do 17.00 przeprowadzono konkurs przyrodniczy online. Warunkiem uczestnictwa było obejrzenie filmów, wykonanie i przesłanie na adres mailowy: projektmazowsze@interia.pl karty konkursowej oraz wykonanie testu z zakresu prezentowanych informacji. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 29 XII, a dziś., w imieniu burmistrza Płońska, p. dyrektor ds. polityki społecznej, p. Krystyna Marszał - Jankowska wręczyła uczniom nagrody.
Nagrody otrzymali:
I miejsce Maja Konofalska z kl. 5c
II miejsce Anna Bieglecka z kl. 7b
Wyróżnione zostały:
Wiktoria Kania z kl. 6c oraz Natalia Woźnicka z kl. 6a. Celem konkursu było upowszechnianie wiedzy na temat zielonych obszarów w powiecie płońskim i zapoznanie płońszczan z rezerwatami przyrody mieszczącymi się na terenie ,,małej ojczyzny”.

Galeria zdjęć

Wręczenie nagród Wręczenie nagród Wręczenie nagród Zdjęcie grupowe
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności