Szkoła Podstawowa Nr 4 w Płońsku wylosowana do udziału w tegorocznej XXXI edycji Sejmu Dzieci i Młodzieży
Sejm Dzieci i Młodzieży to ogólnopolski projekt edukacyjno-partycypacyjny, który uczy młodych obywateli, czym jest parlamentaryzm, demokracja i jak można aktywnie działać na rzecz wspólnoty. Hasłem przewodnim tej edycji jest „PorozmawiajMY o edukacji obywatelskiej”, a nasi uczniowie będą mieli szansę debatować na ten temat w Sejmie RP.
Z całej Polski wybrano tylko 153 szkoły, a nasza płońska "Czwórka" jest w tym gronie.
To ogromne wyróżnienie i dowód na to, że młodzi Płońszczanie mają głos, który warto usłyszeć. Gratulujemy całej szkolnej społeczności SP nr 4 uczniom, nauczycielom i rodzicom.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!