Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Szkoła Podstawowa Nr 4 w Płońsku wylosowana do udziału w tegorocznej XXXI edycji Sejmu Dzieci i Młodzieży

Ocena 0/5

Sejm Dzieci i Młodzieży to ogólnopolski projekt edukacyjno-partycypacyjny, który uczy młodych obywateli, czym jest parlamentaryzm, demokracja i jak można aktywnie działać na rzecz wspólnoty. Hasłem przewodnim tej edycji jest „PorozmawiajMY o edukacji obywatelskiej”, a nasi uczniowie będą mieli szansę debatować na ten temat w Sejmie RP.
Z całej Polski wybrano tylko 153 szkoły, a nasza płońska "Czwórka" jest w tym gronie. 
To ogromne wyróżnienie i dowód na to, że młodzi Płońszczanie mają głos, który warto usłyszeć.  Gratulujemy całej szkolnej społeczności SP nr 4   uczniom, nauczycielom i rodzicom.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności