Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Szlachetna Paczka - WARTO POMAGAĆ!

Ocena 0/5

Pracownicy Urzędu Miejskiego i Radni tradycyjnie włączyli się w tegoroczną edycję Szlachetnej PACZKI.
Uzbieraliśmy 2 410,00 zł.
Dzięki tej kwocie zapewniliśmy Panu Kazimierzowi nie tylko najpotrzebniejsze produkty, jakimi były rozkładana kanapa, środki czystości i żywność, ale także udało nam się zakupić wszystkie pozostałe rzeczy, m.in. kurtkę, buty, odzież, ręczniki, pościel i perfumy. Razem - 14 paczek.  
14 grudnia Burmistrz Miasta Płońsk Andrzej Pietrasik wraz z pracownikami Urzędu Miasta i wolontariuszami Szlachetnej Paczki  wręczył wszystkie paczki Panu Kazimierzowi.

Galeria zdjęć

Galeria aktualności Szlachetna Paczka - WARTO POMAGAĆ! 3492 8 Galeria aktualności Szlachetna Paczka - WARTO POMAGAĆ! 3492 7 Galeria aktualności Szlachetna Paczka - WARTO POMAGAĆ! 3492 6 Galeria aktualności Szlachetna Paczka - WARTO POMAGAĆ! 3492 5 Galeria aktualności Szlachetna Paczka - WARTO POMAGAĆ! 3492 4 Galeria aktualności Szlachetna Paczka - WARTO POMAGAĆ! 3492 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności