Szlachetna Paczka - WARTO POMAGAĆ!
Pracownicy Urzędu Miejskiego i Radni tradycyjnie włączyli się w tegoroczną edycję Szlachetnej PACZKI.
Uzbieraliśmy 2 410,00 zł.
Dzięki tej kwocie zapewniliśmy Panu Kazimierzowi nie tylko najpotrzebniejsze produkty, jakimi były rozkładana kanapa, środki czystości i żywność, ale także udało nam się zakupić wszystkie pozostałe rzeczy, m.in. kurtkę, buty, odzież, ręczniki, pościel i perfumy. Razem - 14 paczek.
14 grudnia Burmistrz Miasta Płońsk Andrzej Pietrasik wraz z pracownikami Urzędu Miasta i wolontariuszami Szlachetnej Paczki wręczył wszystkie paczki Panu Kazimierzowi.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!