Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Turniej Halowej Piłki Nożnej rocznik 2014 Graj z Mikołajem

Ocena 0/5

W piątek, 13 grudnia w Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej rocznik 2014 Graj z Mikołajem .

To ostatni z 4 turniejów organizowanych przez Football School Płońsk przy wsparciu Burmistrza Miasta Płońsk Andrzeja Pietrasika, reprezentowanym podczas turnieju przez Rzecznika Prasowego Urzędu Miejskiego Filipa Przedpełskiego oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Wystąpiło 6 zespołów, grano systemem każdy z każdym, łącznie 15 meczów, każdy po 10 minut.
Wyniki:
1 miejsce Uks Sokół Nasielsk
2 miejsce Football School Płońsk I
3 miejsce Płońska Akademia Futbolu
4 miejsce GKS ŚWIERCZE
5 miejsce Football School Płońsk II
6 miejsce Klub Sportowy Joniec l
Najlepszy bramkarz - Szeliga Aleksander PAF.
Najlepszy zawodnik - Żelasko Krystian Football Płońsk I .
Najlepszy strzelec - Górski Maciej Sokół Nasielsk.

Fotorelacja dostępna na FB Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku:
https://www.facebook.com/MCSiRPlonsk/posts/pfbid0mRXPJEMxKAK1z5B29oUBj21QiezC87s4GbSibhqEbtc2ML2mk3a2v4Qyki5CHJTxl

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności