Uczniowie z Ośrodka Szkolono-Wychowawczego w Ratusz
Dzisiaj Urząd Miejski odwiedzili uczniowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Płońsku. Dzieciom towarzyszyła Pani Iza Wiśniewska.
Dzieci zwiedziły m.in. gabinet burmistrza, salę obrad Rady Miasta, salę ślubów, a także spotkały I Zastępcą Burmistrza, Sekretarzem i Komendantem Straży Miejskiej.
W trakcie wizyty uczniowie dowiedzieli się, jak funkcjonuje samorząd, jakie zadania realizuje Urząd Miasta oraz jak wygląda codzienna praca władz lokalnych

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!