Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Uczniowie z Ośrodka Szkolono-Wychowawczego w Ratusz

Ocena 0/5

Dzisiaj Urząd Miejski odwiedzili uczniowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Płońsku. Dzieciom towarzyszyła Pani Iza Wiśniewska. 

Dzieci zwiedziły m.in. gabinet burmistrza, salę obrad Rady Miasta, salę ślubów, a także spotkały I Zastępcą Burmistrza, Sekretarzem i Komendantem Straży Miejskiej. 

W trakcie wizyty uczniowie dowiedzieli się, jak funkcjonuje samorząd, jakie zadania realizuje Urząd Miasta oraz jak wygląda codzienna praca władz lokalnych

Galeria zdjęć

DSC_0980 DSC_0988 DSC_0995 DSC_1000 DSC_1004 DSC_1009 DSC_1011 DSC_1016 DSC_1020 DSC_1025 DSC_1028 DSC_1035 DSC_1040 DSC_1045 DSC_1046 DSC_1048 DSC_1060 DSC_1064 DSC_1077 DSC_1081 DSC_1091 DSC_1095
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności