Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Umowa podpisana

Ocena 0/5

Dziś (30 kwietnia) w imieniu Burmistrza Andrzej Pietrasik jego Zastępca Teresa Kozera i Skarbnik Anna Bugajewska podpisały z Marszałkiem Adamem Struzikiem umowę na realizację zadania "Powołanie Młodzieżowej Rady Miejskiej w Płońsku".  Miasto Płońsk otrzymało dofinansowanie w wysokości 24 480 zł z Samorządowego Instrumentu Wsparcia Inicjatyw Młodzieżowych Rad Gmin/Powiatów i Dzielnic m.st. Warszawy pn. „Mazowsze dla Młodzieży 2025”.

W ramach projektu planujemy: organizowanie i przeprowadzenie kampanii informacyjnej oraz kampanii wyborczej, organizację inauguracyjnej sesji młodzieżowej rady, działania edukacyjne przygotowujące do pełnienia funkcji radnego oraz podnoszenie kompetencji przyszłych opiekunów młodzieżowej rady. Te wszystkie zadania zostaną zrealizowane do końca listopada 2025 r.

Młodzieżowa Rada Miejska będzie miała swoje własne, wyłonione w konkursie, logo.

W radzie zasiądzie szesnastu uczniów klas VI, VII i VIII wszystkich płońskich podstawówek. Wybory odbędą się w nowym roku szkolnym. Kadencja potrwa 2 lata.

Galeria zdjęć

494058493_1102230141942398_3503006364379380918_n 494075462_1102230148609064_4287788900749184555_n 494214922_1102229635275782_2143764435930907597_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności