Upamiętniono 76. rocznicę zbrodni na Piaskach
Dziś, 19 stycznia br. upamiętniono 76. rocznicę zbrodni na Piaskach.
W połowie stycznia 1945 roku niemiecka policja kryminalna zamordowała od 78 mężczyzn - mieszkańców powiatu płońskiego.
Co roku przy pomniku upamiętniającym ofiary tej zbrodni odbywały się uroczystości z udziałem przedstawicieli wielu środowisk.
Niestety, z powodu pandemii, w tym roku kwiaty i znicze w imieniu samorządu miasta złożyli burmistrz Andrzej Pietrasik, przewodniczący Rady Miejskiej Henryk Zienkiewicz oraz przedstawiciel Rady Seniorów Miasta Płońska Zbigniew Jaskłowski, a także delegacja z Gminy Płońsk.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!