Uroczysty apel z okazji Powiatowych Obchodów Dnia Strażaka
Burmistrz Miasta Płońsk Andrzej Pietrasik i Komendant Straży Miejskiej Bogdan Lewandowski wzięli udział w uroczystym apelu z okazji Powiatowych Obchodów Dnia Strażaka zorganizowanych dziś przed Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Płońsku.
Wszystkim płońskim strażakom - zawodowym i ochotnikom - składamy serdeczne podziękowania za poświęcenie, odwagę i gotowość niesienia pomocy. Życzymy satysfakcji z pełnionej służby oraz bezpiecznych powrotów z każdej akcji.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!