Urząd Miejski zatrudnił osoby poszukujące pracy za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy w Płońsku
Urząd Miejski w Płońsku chętnie korzysta z możliwości zatrudnienia za pośrednictwem PUP osób poszukujących pracy. W tym roku z takiej formy zatrudnienia - w ramach robót publicznych, prac interwencyjnych i stażu - zatrudnienie w Urzędzie Miejskim znalazło już 12 osób. Po zakończeniu refundacji z Powiatowego Urzędu Pracy, Urząd Miejski przez 6 miesięcy wypłaca wynagrodzenie osobom zatrudnionym z własnych środków. Osoby zatrudnione przez Urząd Miejski zajmują się m.in. pracami porządkowymi i obsługą targowisk, studenci zdobywają doświadczenie w pracy biurowej w różnych wydziałach i referatach w ratuszu.
4 lutego br. nowo zatrudnionym osobom umowy o prace wręczył burmistrz Andrzej Pietrasik. Nowym koleżankom i kolegom życzymy powodzenia!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!