Logo Urzędu Miasta w Płońsku

UWAGA  - dotyczy KASY w ratuszu

Ocena 0/5

Szanowni mieszkańcy,
informujemy, że od 15 lipca 2024 roku przestanie funkcjonować kasa w budynku Urzędu Miasta w Płońsku. Powyższa decyzja podyktowana jest racjonalizacją kosztów funkcjonowania Urzędu. Do dyspozycji mieszkańców zostanie udostępniony opłatomat – samoobsługowa kasa bezgotówkowa, w której będzie można dokonać wpłat w zakresie podatków i opłat lokalnych przy użyciu płatności bezgotówkowych. Jednocześnie przypominamy, że wpłat z tytułu podatków i opłat lokalnych, opłat za odpady i innych wpłat gotówkowych należnych gminie, można dokonywać w formie gotówkowej we wszystkich placówkach Banku Spółdzielczego w Płońsku bez ponoszenia dodatkowych kosztów, a także bezpośrednio przelewem na rachunki bankowe urzędu.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności