Uwaga! Utrudnienia w ruchu na ulicy Warszawskiej na wysokości ZUS-u
W związku z rozbudową sieci ciepłowniczej w ramach inwestycji pn. "Modernizacja i rozbudowa systemu ciepłowniczego Płońska - poprawa efektywności dystrybucji ciepła i likwidacja niskiej emisji" jutro, tj. 17 marca, w godz. 17.30-21.30 pojawią się utrudnienia w ruchu na ulicy Warszawskiej na wysokości ZUS-u.
Wjeżdżając w ulice Warszawską od strony ul. Płockiej, będzie możliwy przejazd ulicami Wspólną lub Zaułek.
Jadąc ul. Warszawską od ul. Targowej, będzie możliwy wjazd w ul. Broniewskiego.
Wyjeżdżając z ulicy Broniewskiego, będzie można skręcić jedynie w lewo.
Za utrudnienia przepraszamy

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!