Uwaga WYBORCO
Uwaga WYBORCO
Informacja szczególnie ważna dla wszystkich, którzy w I turze wyborów głosowali w obwodach głosowania utworzonych w:
- zakładzie leczniczym (szpital, hospicjum)
- domu pomocy społecznej
- zakładzie karnym i areszcie śledczym oraz oddziałach zewnętrznych takich zakładów i aresztów
Jeżeli tam głosowałeś w I turze to tam jesteś w spisie wyborców i to tam możesz zagłosować w II turze z tak zwanego "automatu"nic nie musisz robić.
Jeżeli opuściłeś to miejsce lub z rożnych powodów chcesz głosować poza tym obwodem w II turze - zgłoś się do Urzędu (Wydział spraw Obywatelskich - na prawo od wejścia) po stosowne zaświadczenie
Szczegółowe info: https://pkw.gov.pl/…/komunikat-dla-wyborcow-dotyczacy-ponow…


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!