Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Wedlowski plac zabaw już otwarty!

Ocena 0/5

Symbolicznego otwarcia  dokonali: Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik, Kierownik Referatu Inwestycji Agnieszka Kania, Przewodniczący Osiedla Marek Osiński oraz Radny Rady Miejskiej w Płońsku Leszek Kalkowski. W otwarciu uczestniczyli również mieszkańcy osiedla oraz dzieci.

Teren został ogrodzony, wyposażony w stojak dla rowerów.

****

Wartość zadania wynosi 159 162,00 zł, z czego dofinansowanie 100 000,00 zł z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach programu „Mazowiecki Instrument Wsparcia Infrastruktury Sportowej MAZOWSZE 2020”.

Zadanie obejmowało wykonanie na terenie osiedla wedlowskiego ogólnodostępnej, wielofunkcyjnej, plenerowej przestrzeni aktywności sportowo-rekreacyjnej, skierowanej do różnych grup wiekowych, a więc wykonanie siłowni zewnętrznej o podłożu naturalnym, trawiastym, wyposażonej w urządzenia siłowni plenerowej (biegacz, orbitrek, wioślarz, motyl + podciąg górny, rower) oraz placu sportowo-rekreacyjnego o podłożu naturalnym, piaskowym, wyposażonego w duży zestaw sprawnościowy oraz 2 trampoliny ziemne.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności