Weź udział w projekcie „NGO w działaniu”
Pracownia Zrównoważonego Rozwoju i Fundacja SocLab prowadzą nabór organizacji pozarządowych do nowego projektu "NGO w działaniu".
Projekt skierowany jest do organizacji, które chcą nauczyć się systemowo rozwiązywać problemy społeczne poprzez tworzenie, monitorowanie, rzecznictwo i ewaluację polityk publicznych przy jednoczesnym zwiększeniu potencjału swojej organizacji i rozwoju działających w niej osób.
Udział w projekcie to 9 miesięcy indywidualnego wsparcia w rozwoju i realizacji działań organizacji - całkowicie bezpłatnie. Uczestnikom zwracane są koszty dojazdu, a także zostanie zapewniony nocleg i wyżywienie podczas szkoleń stacjonarnych.
Szczegóły na stronie: https://www.pzr.org.pl/wez-udzial-w-projekcie-ngo-w-dzialaniu/

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!