Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Wicemistrz Polski w Armwrestlingu z wizytą w Urzędzie Miejskim

Ocena 0/5
Zastępca burmistrza Teresa Kozera spotkała się w środę 13 kwietnia w płońskim ratuszu z Adrianem Olszewskim, który 10 kwietnia zdobył srebrny medal Mistrzostw Polski w Jaworznie.
Armwrestling to zyskująca coraz większą popularność dyscyplina sportu, polegająca na siłowaniu się na rękę. Zawodnik z Płońska startuje w kategorii +105 kilogramów. Choć, jak sam mówi, jest praworęczny, siłuje się na lewą rękę. Kiedyś lekkoatleta, piłkarz, a dziś siłacz. To właśnie w tej dyscyplinie święci największe triumfy. Zapowiada, że szczyt formy i największe sukcesy dopiero przed nim. Już niedługo, wystartuje w mistrzostwach Europy.
Panu Adrianowi, życzymy kolejnych sukcesów i przekazujemy torbę podróżną, która z pewnością przyda się podczas kolejnych wyjazdów.

Galeria zdjęć

Wicemistrz Polski w Armwrestlingu z wizytą w Urzędzie Miejskim Wicemistrz Polski w Armwrestlingu z wizytą w Urzędzie Miejskim Wicemistrz Polski w Armwrestlingu z wizytą w Urzędzie Miejskim
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności