Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Wiosenne sadzenie roślin w SP nr 1

Ocena 0/5
Wiosenne sadzenie roślin w Szkole Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Płońsku.
24 marca br. klasa 3a i 3c na terenie szkoły zorganizowała akcję sadzenia wiosennych kwiatów jako jedno z zadań Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego "Piękna Nasza Polska Cała".
Uczniowie z zapałem, wspólnymi siłami spulchnili ziemię, wykopali dołki, wsadzili bratki a na koniec je podlali. Ponadto dzieci poszerzyły wiadomości na temat niezbędnych warunków do rozwoju roślin.
Witaj wiosno!
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności