Wizyta wicemarszałka województwa mazowieckiego w płońskim ratuszu
Robocza wizyta wicemarszałka województwa mazowieckiego Wiesława Raboszuka w płońskim ratuszu i dyskusja na temat możliwości wykorzystania środków z KPO przez Płońsk. W spotkaniu z marszałkiem wzięli udział burmistrz Andrzej Pietrasik, zastępca burmistrza Lilianna Kraśniewska oraz prezes spółki miejskiej Zarząd Dróg i Mostów Janusz Chłopik.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!