Wkrótce ruszamy
Zgodnie z zapowiedziami Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji rozpoczęło proces zamrażania tafli lodowiska.
Dzięki utrzymującym się mrozom betonowa płyta jest już dobrze schłodzona, dlatego wszystko wskazuje na to, że w ciągu kilku najbliższych dni tafla będzie gotowa do użytkowania.
Jeszcze przed świętami Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji przeprowadziło wszystkie niezbędne prace przygotowawcze – rozstawiono wymaganą infrastrukturę, wykonano przeglądy i konieczne naprawy oraz przygotowano rolbę, aby tuż po przerwie świątecznej móc rozpocząć zamrażanie tafli.
Informacje techniczne:
- parking dla korzystających z lodowiska dostępny jest wyłącznie przed halą sportową,
- przejście na lodowisko prowadzi przez hol główny hali sportowej,
- ceny biletów pozostają bez zmian.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!