Włamanie do obwodu oświetleniowego na ul. Szkolnej
Przedstawiciel spółki konserwującej oświetlenie uliczne na terenie miasta informuje iż, nastąpiło włamanie do obwodu oświetleniowego na ul. Szkolnej.
Skutki tego działania zostały usunięte.
Informujemy ponadto, że są to działania nielegalne, na szkodę Urzędu Miejskiego i Energii Oświetlenie.
W przypadku zidentyfikowania osoby odpowiedzialnej za to działanie, grozić jej będzie odpowiedzialność karna i obciążeniowa na rzecz UM i spółki Energa Oświetlenie.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!