Wspólne ubieranie choinki
Jak co roku, w Urzędzie Miejskim w Płońsku zapanowała świąteczna atmosfera. Ubieranie choinki stało się już piękną tradycją, która angażuje nie tylko pracowników urzędu, ale przede wszystkim najmłodszych mieszkańców naszego miasta.
W tym roku do świątecznego zadania dołączyły przedszkolaki z Przedszkola Nr 3 w Płońsku - grupa „Sówki”.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Urzędu Miejskiego w Płońsku i wspólnego cieszenia się magią świąt.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!