Wybory samorządowe w mieście partnerskim Płońska – Notaresco we Włoszech
W minioną niedzielę odbyły się wybory samorządowe w mieście partnerskim Płońska – Notaresco we Włoszech.
Nowym burmistrzem miasta został Antonio di Gianvittorio, który w wyborach zdobył 44,62% głosów i wprowadził do Rady Miasta 8 osób, za nim był Giuseppe Corradetti 37,31% (3 radnych) i Daniele di Furia 18,00% (1 radny).
Antonio di Gianvittorio to wielki przyjaciel Płońska, zaangażowany we współpracę od początku jej istnienia. W zeszłym roku przywiózł do Płońska dary dla uchodźców z Ukrainy oraz zabrał do Notaresco grupę 19 Ukraińców z Tarnopola, zapewniając im schronienie i szansę na nowe życie. Gratulujemy nowemu burmistrzowi i życzymy wielu sukcesów!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!