Wystartował czwarty turnus miejskich kolonii w Goszczycach
Przed południem spod Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku wystartował czwarty, ostatni turnus miejskich kolonii w Goszczycach. Dla niektórych to pierwszy wyjazd bez rodziców. Czuć było atmosferę podekscytowania. Z taką kadrą z całą pewnością będzie super.
Wszystkim, bez wyjątku, życzymy udanego wyjazdu.
Organizatorami wypoczynku są: Burmistrz Andrzej Pietrasik, Urząd Miejski w Płońsku, Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji, oraz Punkt Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!