Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Wystawa pn. „Lata dwudzieste, lata trzydzieste… Spacerem po przedwojennym Płońsku”

Ocena 0/5

Płońsk przed wojną...


...jak wyglądał, co się wtedy nosiło, gdzie chodziło się na spacery, gdzie jadało pyszne na lody.


Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedzi podczas szczególnego spaceru, na który za zapraszają: Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik, Pracownia Dokumentacji Dziejów Miasta Płońska im. Mirosławy Krysiak oraz Miejskie Centrum Kultury w Płońsku.


Wystawa pn. „Lata dwudzieste, lata trzydzieste… Spacerem po przedwojennym Płońsku” będzie eksponowana w zrewitalizowanym budynku dawnego dworca PKP Muzeum Ziemi Płońskiej.
Start wystawy 15 listopada (piątek), godz. 18:00.


Wstęp wolny. Zapraszamy.

465791553_593667433014793_5012554976422745927_n 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności