Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Występ płońskich Seniorów z KlubSenior+ w Płońsku

Ocena 0/5

Płońscy Seniorzy z KlubSenior+ w Płońsku, będący w strukturach Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Płońsku wystąpili dla płońskich przedszkolaków. Występ odbył się w ramach Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka    w Miejskie Centrum Kultury w Płońsku. Udanego występu seniorom pogratulował Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik, który wraz z przedszkolakami miał okazję świetnie się na nim bawić.
Zapraszamy do krótkiej fotorelacji: Występ płońskich Seniorów z KlubSenior+ w Płońsku

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności