Występy z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Dziś w Przedszkolu nr 1 odbył się wyjątkowy występ z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Z tej szczególnej okazji przedszkolaki zaprezentowały piękny program artystyczny, przygotowany z myślą o wszystkich pracownikach oświaty.
Podczas uroczystości wręczono również nagrody pracownikom administracji i obsługi placówki.
W wydarzeniu uczestniczył Burmistrz Miasta Płońsk Andrzej Pietrasik, który złożył serdeczne życzenia wszystkim nauczycielom oraz pracownikom przedszkola.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!