Logo Urzędu Miasta w Płońsku

XXIX Sportowym Turnieju Miast i Gmin 2023

Ocena 0/5

Miasto Płońsk weźmie udział w XXIX Sportowym Turnieju Miast i Gmin 2023, który zostanie rozegrany pod hasłem „Żyjmy zdrowo na sportowo” w ramach XV Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich, w dniach od 23 do 29 września 2023 roku.

Organizatorem XV Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich – XXIX Sportowego Turnieju Miast i Gmin jest Krajowa Federacja Sportu dla Wszystkich (KFSdW) przy finansowym wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki. Na szczeblu gminy organizatorem jest jednostka samorządu terytorialnego.

W ramach tygodnia  sportu w Płońsku zorganizowanych zostanie ponad 150 wydarzeń sportowo-rekreacyjnych m.in. mecz piłki nożnej Urząd Miejski-Policja, zabawy ruchowo-muzyczne w płońskich szkołach i przedszkolach, turnieje i zajęcia sportowe.

Szczegółowy plan w kalendarzu wydarzeń.

baner_STMiG-2023 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności