Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Za nami II turnus miejskich kolonii w Goszczycach

Ocena 0/5
Za nami II turnus miejskich kolonii w Goszczycach. W spotkaniu podsumowującym 7-dniowy pobyt 45 uczestników kolonii wziął udział burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik.

Uczestniczący w letnim wypoczynku dzieci przygotowały na pożegnanie specjalny program artystyczny:
- pokaz gimnastyczny
- prezentację podsumowującą turnus
- i piosenki
Nie zabrakło podziękowań dla wychowawców i obsługi, upominków, a także wspólnego ognika i kiełbasek.
W czasie kolonii dzieci brały udział w przejażdżkach rowerowych, grach sportowych, spotkaniach profilaktycznych, zabawach na dmuchanych zjeżdżalniach i w wycieczce do Frajdalandii

Galeria zdjęć

Za nami II turnus miejskich kolonii w Goszczycach Za nami II turnus miejskich kolonii w Goszczycach Za nami II turnus miejskich kolonii w Goszczycach Za nami II turnus miejskich kolonii w Goszczycach Za nami II turnus miejskich kolonii w Goszczycach Za nami II turnus miejskich kolonii w Goszczycach Za nami II turnus miejskich kolonii w Goszczycach Za nami II turnus miejskich kolonii w Goszczycach Za nami II turnus miejskich kolonii w Goszczycach
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności