Za nami XXI Diecezjalna Parafiada Dzieci i Młodzieży
Za nami Parafiada – wydarzenie, które połączyło sportową rywalizację, kulturę i dobrą energię młodych ludzi Odbyło się ono po raz 21. w historii, a po raz 14. w Płońsku.
Licznie zgromadzeni uczestnicy z naszego miasta i okolic wzięli udział w konkurencjach lekkoatletycznych, turniejach sportowych, a także konkursach muzycznym, plastycznym i poetyckim. Parafiada odbyła się na obiektach sportowych Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Płońsku. Wśród gości znaleźli się m.in. Zastępca Burmistrza Miasta Płońska Teresa Kozera, Wicestarosta Płoński Jacek Ryziński oraz Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 Michał Wojtusik, a rolę gospodarza pełnił Ks. Kan. Zbigniew Sajewski - Proboszcz Parafia św. Maksymiliana Kolbego w Płońsku.
Wspaniale było patrzeć na sportowego ducha, uśmiech i piękną atmosferę Było dużo emocji, zdrowej rywalizacji i wspólnego świętowania.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!