Zajęcia w Przedszkolu Nr 5
Ciąg dalszy zajęć, jak bezpiecznie poruszać się w ruchu ulicznym i korzystać z komunikacji miejskiej. Zajęcia w Przedszkolu Nr 5 im. Jasia i Małgosi w Płońsku poprowadziła już tradycyjnie nasza strażniczka miejska Lidia Bralska. W zajęciach uczestniczył również Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik, który obdarował uczestniczące w warsztatach przedszkolaki "bezpiecznymi" gadżetami. Dodajmy, że Płońska Straż Miejska realizuje autorski program dotyczący szeroko rozumianego bezpieczeństwa w przestrzeni miejskiej, we wszystkich płońskich przedszkolach.
Zapraszamy do zgłaszania grup chętnych w uczestnictwie w zajęciach.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!