Zakończenie roku w Przedszkolu Nr 1
Pożegnanie przedszkola z uśmiechemem!
17 czerwca br. w Przedszkolu Nr 1 w Płońsku odbyło się radosne zakończenie roku szkolnego. Były piosenki, tańce i mnóstwo emocji tych wzruszających i tych pełnych radości. Wśród gości nie zabrakło rodziców, nauczycielek, dyrektorki Przedszkola Ewy Lewandowskiej oraz Dyrektorki Wydziału Polityki Społecznej w Urzędzie Miejskim w Płońsk Kariny Kmiecińskiej, która reprezentowała Burmistrza Miasta.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!