Zakończył się trzeci z czterech turnusów
W sobotę, 9 sierpnia koloniści spotkali się przy ognisku pożegnalnym, by wspólnie podsumować ten wspólny tydzień.
W spotkaniu uczestniczyli również Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik oraz Elwira Konopka Kierownik Punktu Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie.
Podczas spotkania nie zabrakło występów artystycznych, pieczonych kiełbasek oraz upominków dla uczestników kolonii.
Wypoczynek letni w Goszczycach to wspólnie spędzony czas z mnóstwem atrakcji, elementami profilaktyki i bez telefonu. Niewątpliwe pozostanie w pamięci dzieci i młodzieży na długi czas.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!