Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Zakończył się trzeci z czterech turnusów

Ocena 0/5

W sobotę, 9 sierpnia koloniści spotkali się przy ognisku pożegnalnym, by wspólnie podsumować ten wspólny tydzień.

W spotkaniu uczestniczyli również Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik oraz Elwira Konopka  Kierownik Punktu Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie.

Podczas spotkania nie zabrakło występów artystycznych, pieczonych kiełbasek oraz upominków dla uczestników kolonii. 

Wypoczynek letni w Goszczycach to wspólnie spędzony czas z mnóstwem atrakcji,  elementami profilaktyki i bez telefonu. Niewątpliwe pozostanie w pamięci dzieci i młodzieży na długi czas.  

Galeria zdjęć

Zakończył się trzeci z czterech turnusów 20 Zakończył się trzeci z czterech turnusów 19 Zakończył się trzeci z czterech turnusów 18 Zakończył się trzeci z czterech turnusów 17 Zakończył się trzeci z czterech turnusów 16 Zakończył się trzeci z czterech turnusów 15 Zakończył się trzeci z czterech turnusów 14 Zakończył się trzeci z czterech turnusów 13 Zakończył się trzeci z czterech turnusów 12 Zakończył się trzeci z czterech turnusów 11 Zakończył się trzeci z czterech turnusów 10 Zakończył się trzeci z czterech turnusów 9 Zakończył się trzeci z czterech turnusów 8 Zakończył się trzeci z czterech turnusów 7 Zakończył się trzeci z czterech turnusów 6 Zakończył się trzeci z czterech turnusów 5 Zakończył się trzeci z czterech turnusów 4 Zakończył się trzeci z czterech turnusów 3 Zakończył się trzeci z czterech turnusów 2 Zakończył się trzeci z czterech turnusów 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności