Zaproszenie na zakończenie roku szkolnego - klasa Straży Granicznej
18 czerwca br. Urząd Miejski w Płońsku gościł uczniów z klasy mundurowej o profilu Straży Granicznej z Zespołu Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku. Ucznowie zaprosili Burmistrza Miasta Płońsk Andrzeja Pietrasika na uroczyste zakończenie roku szkolnego. Zaproszenie w imeiniu Burmistrza odebrał Sekretarz Andrzej Bogucki.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!