Zatańczyli w Płońsku
W miniony weekend w Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji odbył się IV Ogólnopolski Turniej Tańca Mażoretkowego AD ASTRA pod Honorowym Patronatem Burmistrza Płońska Andrzeja Pietrasika. To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło miłośników tańca w każdej kategorii wiekowej i z rożnymi rekwizytami- w dużych formacjach i małych formach.
Uczestnicy mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności, a publiczność mogła podziwiać różnorodne występy i konkursy taneczne. To był weekend pełen energii, pasji i dobrej zabawy.
Współorganizator: Samorząd Województwa Mazowieckiego.
Patrona: Związek Sportowy Mażoretek.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!