Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Zbiórka darów dla domu samotnych matek z dziećmi w Kraśnieiwe

Ocena 0/5

Drodzy Mieszkańcy Miasta Płońsk,

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia nasze miasto pragnie przyłączyć się do zbiórki, na rzecz Fundacji „Domy Samotnych Matek z dziećmi w Kraśniewie”.

Święta to magiczny czas dla każdego z nas, kojarzący się z ciepłem rodzinnego domu. Nie zapominajmy jednak, w toku narastających obowiązków codzienności, że wśród nas są osoby, dla których ten czas jest szczególnie trudny, dlatego potrzebują naszej pomocy.

Jednymi z nich są mieszkanki domu samotnej matki z dziećmi w Kraśniewie, którym coraz ciężej utrzymać się, ze względu na ogromne podwyżki, które ciągle postępują w obecnych czasach. Sprawmy, aby przeżyły te świata w spokoju oraz bez obaw o dalsze jutro.

Zbieramy:

- Zabawki, pluszaki w dobrym stanie, kredki itp.

- Słodycze z których można zrobić małe paczki dla dzieci

- Odzież damska używana w dobrym stanie oraz nowa we wszystkich rozmiarach

- Odzież dziecięca używana w dobrym stanie oraz nowa wszystkie rozmiary

- Żywność długoterminowa (makarony, ryż, kaszę różnego rodzaju, mąka, cukier, przetwory, dżemy, konserwy, płatki, olej itp.)

- chemia gospodarcza (płyny do: podłóg, okien, do naczyń, płyny typu cif, proszek do prania/kapsułki)

- Środki czystości (mydło, szampon ,żel pod prysznic, pasta do zębów, szczoteczki, maszynki jednorazowe, pampersy, chusteczki nawilżone)

Wszystkie osoby, które chcą pomóc, zapraszamy do Urzędu Miejskiego w Płońsku. Na holu urzędu będzie wyznaczone miejsce, gdzie będzie można zostawiać dary do 12 grudnia.

Pliki do pobrania:

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności