Zbiórka karmy dla zwierząt
Drodzy Płońszczanie!
Wraz ze Szkolnym Kołem Wolontariatu i SK PCK działającymi przy Szkole Podstawowej nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Płońsku zachęcamy do włączenia się w prozwierzęcą akcję.
Zbieramy: karmę suchą i mokrą, koce, miski, podkłady ...
Karmę można przynieść do budynku A zgłaszając się do pana woźnego. W budynku B do wychowawców.
Karmę można przynieść do budynku A zgłaszając się do pana woźnego. W budynku B do wychowawców.
WAŻNE jeśli chcecie przekazać karmę, wybierzcie wartościową w mięso. Lepiej kupić mniej, a właściwej.
Nie zawsze karma z reklamy TV jest dobra, a zwyczajnie tylko znana...
Po kiepskiej karmie zwierzęta w schroniskach chorują

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!