Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Zimowy Piknik OFFLINE

Ocena 0/5

Zapraszają: Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik oraz Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku, Punkt Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Płońsku i KlubSenior+ w Płońsku.
Hala sportowa, 17 lutego, godz. 11:00
WSTĘP WOLNY 
Wszystkie atrakcje będą BEZPŁATNE  

W programie:
- dmuchańce
- wata cukrowa
- animacje dla dzieci
- gry i zabawy sportowe
- kącik kolorowanek
- zabawy międzypokoleniowe

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności