Zosia, pierwsza płońszczanka urodzona w 2025 r. w szpitalu w Płońsku
Zosia, pierwsza płońszczanka urodzona w 2025 r. w szpitalu w Płońsku, jest już w domu z rodzicami - panią Justyną i panem Danielem. 3 stycznia szczęśliwą rodzinę z drobnymi prezentami i najlepszymi życzeniami odwiedził burmistrz Andrzej Pietrasik. Całej czwórce, również starszemu braciszkowi Zosi - Ignacemu, życzymy dużo wszelkiej pomyślności.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!