Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Zosia, pierwsza płońszczanka urodzona w 2025 r. w szpitalu w Płońsku

Ocena 0/5

Zosia, pierwsza płońszczanka urodzona w 2025 r. w szpitalu w Płońsku, jest już w domu z rodzicami - panią Justyną i panem Danielem. 3 stycznia szczęśliwą rodzinę z drobnymi prezentami i najlepszymi życzeniami odwiedził burmistrz Andrzej Pietrasik. Całej czwórce, również starszemu braciszkowi Zosi - Ignacemu, życzymy dużo wszelkiej pomyślności.

Galeria zdjęć

Galeria aktualności Zosia, pierwsza płońszczanka urodzona w 2025 r. w szpitalu w Płońsku 3554 3 Galeria aktualności Zosia, pierwsza płońszczanka urodzona w 2025 r. w szpitalu w Płońsku 3554 2 Galeria aktualności Zosia, pierwsza płońszczanka urodzona w 2025 r. w szpitalu w Płońsku 3554 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności