Życzenia Wielkanocne od dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Kangurek".
Dziś płoński ratusz odwiedziły dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Kangurek". Przedszkolaki w imieniu własnym oraz Dyrekcji i pracowników przedszkola, złożyli życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!