W parku Wolności rozpoczęła się budowa kładki rowerowej. Wbijana jest ścianka szczelna. Druga kładka przy obwodnicy centrum - wykonano nawierzchnię z desek, kontynuowane są prace wykończeniowe.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!