Nowe platformy pod bocianie gniazda na osiedlu Poświętne
Odpowiedzieliśmy na głosy mieszkańców Poświętnego najszybciej, jak się dało. Na terenie osiedla pojawił się już pierwszy słup z platformą. Na niej swoje gniazdo będą mogły zbudować bociany, które postanowiły zamieszkać w naszym mieście. Drugi słup jest właśnie instalowany w pobliżu ulicy Kmicica.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!