Logo Urzędu Miasta w Płońsku

197 tys. zł z budżetu miasta dla szpitala

Ocena 0/5

21 czerwca 2023 r., burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik oraz p.o. dyrektora SPZZOZ w Płońsku Witold Achciński podpisali umowę na przekazanie dotacji dla płońskiego szpitala w wysokości 197 000,00 zł, która zostanie przeznaczona na zakup sprzetu medycznego - fotela ginekologiczno-elektrycznego, noża radiochirurgicznego wraz z akcesoriami (moduł frakcyjny do zabiegów na skórze i śluzówce), automatyczne myjni endoskopowej, a także napędu ortopedycznego z przewodem sterującym i nasadkami.

DSC_0774 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności